מגדילות ראש: תובנות ממדעי המוח על עצמנו, אושרנו ובריאותנו.

המוח: קילו וחצי של חומר דמוי ג'לי שאחראי על הרצונות, ההתנהגויות, המחשבות, הזכרונות, התכונות והרגשות שלנו. בעשורים האחרונים חלו התקדמויות משמעותיות בתחום של מדעי המוח שלימדו אותנו דברים רבים על האיבר המופלא הזה ועל איך הוא משפיע על כל מי שאנחנו ומה שאנחנו. בפודקאסט "מגדילות ראש", חוקרות המוח ד"ר נאוה לויט בן-נון וד"ר נועה אלבלדה ממרכז סגול למוח ותודעה מדברות על הממצאים הלוהטים מחזית חקר המוח וכיצד אנחנו יכולים לרתום תובנות שעולות מממצאים אלו בשביל לשפר את הבריאות המוחית, הפסיכולוגית והגופנית שלנו ושל ילדינו.

לכל הפרקים.

חוקרי המוח של מרכז סגול מתארחים בשעה הבינתחומית, פודקאסט שמחדד את המוח.

במסגרת השעה הבינתחומית, בה מתנהלת שיחה אקדמית אחד על אחד עם אקדמאים מהמרכז הבינתחומי בשלל נושאים, חוקרי המוח של מרכז סגול מספרים על מחקרי מוח שנערכים במרכז ובכלל בנושאים כמו אוטיזם, התנהגות חברתית, סכיזופרניה, הקשר בין חיידקי מעיים להתנהגות, מיינדפולנס וחינוך ועוד.

לכל הפרקים.

״המעבדה״ בתאגיד השידור הישראלי ״כאן״ בהנחייתה של גיל מרקוביץ׳.

ד״ר נועה אלבלדה מתארחת בתוכניתה של גיל מרקוביץ׳ לסדרת שיחות על המוח האנושי ועל הממשק שבין מוח לפסיכולוגיה.

לכל הפרקים.

״מיינדסט״ עם שלומי חסטר.

מיינדסט הוא פודקאסט על צמיחה והתפתחות אישית. בפודקאסט, שלומי חסטר מארח מגוון מומחי תוכן, חוקרים ומנטורים כדי לפרק נושאים כמו יצירה ושינוי של דפוסי חשיבה, בניית הרגלים ואמונות, התמודדות עם אתגרים כמו סטרס ודחיינות ושיפור של איכות החיים. גם החוקרים והחוקרות של מרכז סגול למוח ותודעה מתארחים בפודקאסט לשיחות על צמיחה והתפתחות אישית ממבט המוח.

לכל הפרקים.

ויזדום ברדיו תל-אביב: עשר דקות שמרחיבות את הדעת.

החוקרים והחוקרות של מרכז סגול למוח ותודעה ומכון מודע למיינדפולנס, מדע וחברה מתארחים ברדיו תל-אביב לסדרה של מיקרופודקאסטים שעוסקים במגוון תחומים הנוגעים למוח (במסגרת שיתוף פעולה של הרדיו עם המרכז הבינתחומי הרצליה).

לכל הפרקים.

משדרים חד-פעמיים.

מבחר תוכניות רדיו חד פעמיות בהשתתפות החוקרים והחוקרות של מרכז סגול למוח ותודעה.

לכל הפרקים.